fbpx

Skontaktuj się z nami

Nie wiesz, który z pakietów będzie dla Ciebie najlepszy? Wypełnij naszą ankietę, a my skontaktujemy się zwrotnie.

Wypełnij ankietę
  Wypełnij ankietę


   Sprawdź nasze pakiety

   W zależności od wyboru pakietu współpracy, zaangażujemy się w konkretny i oczekiwany przez Was sposób. Zapraszamy do naszego Salonu, a nie Sali konferencyjnej. Zobaczysz jak pracujemy i jakich narzędzi używamy. To innowacyjna formuła, która pozwoli wyciągnąć maksimum korzyści, a także wiadomości i trafnych porad.

   Pakiet Podstawowy

   Polecany istniejącym na rynku okiennym Firmom, które chcą zwiększyć obroty, wprowadzić zmiany Dostawców lub usprawnić organizację.

   Pakiet Premium

   Dedykowany zarówno Nowym w branży, jak i istniejącym Podmiotom, które chcą poznać zasady funkcjonowania opłacalnego biznesu okiennego, dostosować wygląd biura, ilość produktów w ofercie oraz schemat działań w kontaktach handlowych.

   Pakiet VIP

   Polecany tym wszystkim, którzy chcą otrzymać sprawdzony „know-how” w każdym aspekcie związanym z branżą oraz tym, którzy przez pierwsze miesiące po rewolucji chcą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony.

   Konsultacja biznesowa

   Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na konsultację biznesową! Wybierz dogodną formę: online lub w naszym biurze.

   Koszt konsultacji: 500 zł