fbpx

Pakiet VIP

Polecany tym wszystkim, którzy chcą otrzymać sprawdzony „know-how” w każdym aspekcie związanym z branżą oraz tym, którzy przez pierwsze miesiące po rewolucji chcą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony.

Co dostaniesz od nas w ramach tego pakietu?

Co dostaniesz od nas w ramach tego pakietu?

+ Know-how w branży stolarki otworowej;

+ Przeniesienie biznesu 1:1 na inny rynek lub podejście indywidualne – w zależności od regionu (analiza potrzeb);

+ Aranżacja biura, polecenie Dostawców, przekazanie cenników, umów, protokołów; 

+ Stworzenie/modernizacja strony internetowej, prowadzenia social media przez 3 miesiące – możliwość przedłużenia współpracy w naszej Agencji;

+ Warsztaty w naszym Salonie i na naszych budowach – 4-5 dni w zależności od potrzeb (zapewniamy nocleg) – przekazanie pełnej wiedzy na temat:

 • Obsługi handlowej w biurze i na budowie;
 • Ćwiczenia z zakresu rozmów handlowych, rozpisywania zwymiarowanych otworów, rozliczania pracowników;
 • Możliwe marże, przekazanie wiedzy co jest najbardziej opłacalne;
 • Przekazanie wszystkich zdobytych Kontaktów do Dostawców, sprawdzonych Agencji marketingowych;
 • Omówienie form prawnych – działalność, spółki – plusy i minusy

+ 3 miesiące po szkoleniu – pełne wsparcie marketingowe, telefoniczne, personalne służące jak najlepszemu wdrożeniu przekazanych informacji.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany/a tym pakietem?
Zapraszamy do kontaktu!

Nie wiesz, który pakiet będzie
dla Ciebie odpowiedni?

  Sprawdź nasze pakiety

  W zależności od wyboru pakietu współpracy, zaangażujemy się w konkretny i oczekiwany przez Was sposób. Zapraszamy do naszego Salonu, a nie Sali konferencyjnej. Zobaczysz jak pracujemy i jakich narzędzi używamy. To innowacyjna formuła, która pozwoli wyciągnąć maksimum korzyści, a także wiadomości i trafnych porad.

  Pakiet Podstawowy

  Polecany istniejącym na rynku okiennym Firmom, które chcą zwiększyć obroty, wprowadzić zmiany Dostawców lub usprawnić organizację.

  Pakiet Premium

  Dedykowany zarówno Nowym w branży, jak i istniejącym Podmiotom, które chcą poznać zasady funkcjonowania opłacalnego biznesu okiennego, dostosować wygląd biura, ilość produktów w ofercie oraz schemat działań w kontaktach handlowych.

  Pakiet VIP

  Polecany tym wszystkim, którzy chcą otrzymać sprawdzony „know-how” w każdym aspekcie związanym z branżą oraz tym, którzy przez pierwsze miesiące po rewolucji chcą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony.

  Konsultacja biznesowa

  Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na konsultację biznesową! Wybierz dogodną formę: online lub w naszym biurze.

  Koszt konsultacji: 500 zł